Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km

Categorie: Accesorii supraveghere
Cod produs: SFP-155M-20KM-TXRX
Disponibilitate: În Stoc
RON 194 Lei

Cantitate

 

Atenție:
Imaginile produselor au numai titlu informativ și pot diferi de imaginea realã a produselor. Acest lucru nu schimbã caracteristicile lor de bazã.
Disponibilitatea Produselor este informativă.
Ne rezervăm dreptul de a nu livra produsele dacă acestea nu mai sunt în stoc.

Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km
SET 2 bucati emitator TX si receptor RX
Tip Fibra Optica: SM 9/125um, MM 50/125um
Lungime unda: 1310nm/1550nm;
Distanta transmisie: Single Mode 20km, multi-mode 300m; Tip conector: LC;
Viteza transmisie: 155Mbps;
Putere emisie: -15?-3dBm
Sensibilitate receptie: -34 dBm
Tensiune alimentare: DC 3.15V?3.45V, 1W
Temperatura operare: 0?~70?
Dimensiuni: 55.4mm?13.7mm?6.25mm

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scrie o opinie